До збірника увійшли матеріали доповідей учасників V Міжнародної науково- практичної конференції «Органічне виробництво і продовольча безпека». Висвітлено результати наукових досліджень та практичний досвід щодо вирішення актуальних проблем розвитку органічного виробництва.

Друк даної публікації підтримано в рамках німецько-українського проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства» (2016-2019), що впроваджується компаніями AFC Consultants International Gmbh (Бонн, Німеччина) та IAK Agrar Consulting Gmbh (Лейпціг, Німеччина) за підтримки Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини.

Зміст даної книги є виключно відповідальністю авторів та видавця і ні за яких обставин не може розглядатись як офіційна позиція Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, AFC Consultants International Gmbh та IAK Agrar Consulting Gmbh.

Збірник доповідей «Органічне виробництво і продовольча безпека» - 2017 (*.pdf) 

До збірника увійшли матеріали доповідей учасників ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Органічне виробництво і продовольча безпека». Висвітлено результати наукових досліджень та практичний досвід щодо вирішення актуальних проблем розвитку органічного виробництва

Дана публікація розроблена в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні» (2012–2016), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

Збірник доповідей «Органічне виробництво і продовольча безпека» - 2016 (*.pdf) [7.2mb]

До збірника увійшли матеріали доповідей учасників ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Органічне виробництво і продовольча безпека». Висвітлено результати наукових досліджень та практичний досвід щодо вирішення актуальних проблем розвитку органічного виробництва.

Дана публікація розроблена в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні» (2012–2016), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

Збірник доповідей «Органічне виробництво і продовольча безпека» - 2015 (*.pdf) [7.9mb]

До збірника увійшли матеріали доповідей учасників ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Органічне виробництво і продовольча безпека». Висвітлено результати наукових досліджень та практичний досвід щодо вирішення актуальних проблем розвитку органічного виробництва.

Збірник доповідей «Органічне виробництво і продовольча безпека» - 2014 (*.pdf) [9.4mb]

До збірника увійшли матеріали доповідей учасників Міжнародної науково-практичної конференції «Органічне виробництво і продовольча безпека». Висвітлено результати наукових досліджень та практичний досвід щодо вирішення актуальних проблем розвитку органічного виробництва.

Для науковців, керівників та спеціалістів підприємств аграрного сектору , працівників органів державного управління та місцевого самоврядування, усіх, хто цікавиться проблемами органічного виробництва.

Збірник доповідей «Органічне виробництво і продовольча безпека» (*.pdf)