На базі Житомирського національного агроекологічного університету 5-6 вересня проходила V Міжнародна науково-практична конференція «Органічне виробництво і продовольча безпека», яка  зібрала більше двохсот учасників з України, Німеччини, Республіки Білорусь та Швейцарії.

Міжнародну конференцію в стінах Житомирського національного агроекологічного університету також відвідали керівник проекту «Німецько-Українська співпраця у галузі органічного виробництва» Йоахім Ленц, Бернхард Янсен з Дрезденського університету прикладних наук,  міжнародний консультант компанії «Соіл енд Мор» Інка Заксе, Андреас Шойро з Бернського університету.

На запрошення Посла Федеративної Республіки Німеччини в Україні Крістофа Вайля 17 травня 2016 року ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан відвідав «Вечір німецького сільського господарства» у Києві.

Відповідний захід організували з нагоди відкриття німецько-українського Аграрного демонстраційного і навчального центру, а також проекту «Надання консультацій Україні з питань аграрної політики».

За словами Олега Скидана, під час цієї зустрічі вдалося поспілкуватися з іноземними колегами та обговорити пропозиції щодо подальшої співпраці.